Семінар-тренінг у ДНЗ №3 «Веселка»

Дата: 19.02.2018 09:11

15 лютого у ДНЗ №3 «Веселка» смт.Клесів відбувся семінар-тренінг «Креативність як внутрішній ресурс людини, важливий фактор розвитку творчої особистості». Захід проведений для практичних психологів та вихователів дошкільних установ громади.

Мета проведення семінару: Сформувати у педагогів уявлення про креативність, її роль у житті людини, шляхи формування і розвитку. Допомогти кожному учаснику заняття усвідомити креативність у собі  і необхідність її розвитку та усвідомити перешкоди прояву креативності  і шляхи їх подолань, визначення основних показників креативної особистості, діагностування готовності педагогічного колективу до вирішення завдань щодо виховання креативної особистості, знайомство з інноваційними педагогічними технологіями розвитку  творчого потенціалу дітей, удосконалення системи психолого-педагогічного супроводу, розвиток загальної креативності учасників педагогічного процесу.

Найважливішим пріоритетом оновлення сучасної освіти є творча індивідуальність дитини, здатність творити і створювати навколишній світ. У цій ситуації відбувається переорієнтація всієї системи навчання й виховання «від людини освіченої до людини творчої». Творчість передбачає нове бачення дійсності, подолання штампів і стереотипів, готовність до відмови від звичних схем і способів роботи, стандартів поведінки та мислення. У цих умовах зростає актуальність побудови педагогічних систем, які створюють необхідні передумови для розкриття й розвитку креативності кожного вихованця.