Новини закладів освіти

Семінар-практикум для педагогів ДНЗ громади «Профілактика емоційного та професійного вигорання. Шляхи зменшення впливу стресових факторів на професійну діяльність педагогів»

21  лютого 2020 року в ДНЗ №3 «Веселка» смт. Клесів проходив психолого-педагогічний семінар-практикум для педагогів ДНЗ громади «Профілактика емоційного та  професійного вигорання. Шляхи зменшення впливу стресових факторів на професійну діяльність педагогів». Семінар проходив під девізом «Світячи іншим – не згори сам!»

15:23:08 21.02.2020

Виховання екологічної культури дітей

18 лютого в ДНЗ №3 «Веселка» смт  Клесів відбулося засідання Школи молодого вихователя дошкільних закладів громади  на тему «Виховання екологічної культури дітей  у контексті реалізації програми «Дошкільнятам - освіту для сталого розвитку».

17:16:46 18.02.2020