Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування (червень 2018 року)

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Клесівська селищна рада  Сарненського району  Рівненської області

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- головний спеціаліст з питань освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (по напрямку юридичного та кадрового забезпечення);

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вільне володіння державною мовою,  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Вимоги щодо стажу роботи:

• для кандидатів на посаду головних спеціалістів – стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву на ім’я селищного голови про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та  проходження даної служби;

-  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-  копію документа, який посвідчує особу;

-  копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

-  довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Список документів для участі в контурсі (Натиснути для завантаження документа)

Форма П-2ДС (Натиснути для завантаження документа)

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 34550, вул. Свободи, 10, смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (юридичний відділ).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головою конкурсної комісії за вищевказаною адресою або за тел.  0672231967, 0509781980.