Голова громади

Буйний Віктор Павлович

Народився 12 лютого 1961 року в с. Глушиця Сарненського району, Рівненської області. У 1979 році закінчив Миколаївське ТУ-13, спеціальність – буровий майстер.

З липня 1979 по червень 1981 - строкова служба в лавах Радянської армії, участь у бойових діях в Афганістані. 1981 - 1982 - майстер в Київському інституті ГІ «ПРОтранс», м.Київ. З вересня 1982 по грудень 1994 працював водієм Клесівської автобази МПО «Львівнерудпром», смт Клесів, а з 1994 по 1996 на цьому ж підприємстві обіймав посаду начальника автоколони. У 1986 році був учасником ліквідації аварії на ЧАЕС, м.Прип’ять.

1996 – 1997 - начальник автоколони Клесівської госпрозрахункової дільниці по видобутку бурштину «Укрбурштин-1». У липні 1997 року працював на посаді директора ТзОВ «Валентина» ЛТД.

Березень 2003р. – листопад 2008р. - заступник директора по виробництву МПП «Дон». З 2008 року по 2010-ий займався підприємницькою діяльністю. У 2010 році обраний на посаду Клесівського селищного голови, яку обіймав до 2015 року. А вже з 2020 року Віктору Павловичу довірили очолити Клесівську селищну територіальну громаду.

Голова та співзасновник клесівської місцевої спілки воїнів-інтернаціоналістів «Пам’ять».

Депутат Сарненської районної ради трьох скликань

Нагороди: Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2013р.); Почесна грамота голови Сарненської районної ради (2011р.); Почесна грамота Сарненської районної державної адміністрації (2012р.).