Голова Клесівської територіальної громади

Автобіографія

Я, Гриник Василь Федорович, народився 31 січня 1971 року в с Росоховата, Іллінецького району, Вінницької області.

Громадянин України.

У 1986 році закінчив 8 річну школу, 1990 році закінчив Віницький технікум залізничного транспорту за фахом «Будівництво та експлуатація залізничних колій»

Освіта – середня технічна.

З 1990 року по 1992 рік проходив службу в збройних силах ВДВ. У 1992 році розпочав трудову діяльність на Кам’яногірському цукровому заводі по обслуговуванню під’їздних колій.

В липні 1993 року переїхав на постійне проживання в смт. Клесів де мешкаю й до тепер. В цьому ж році очолив посаду колійного майстра Сарненської дистанції Львівської залізниці та згодом начальника участка Сарни-Олевськ.

З 2002 року по 2010 рік – депутат Клесівської селищної ради, позапартійний. З 2006 по 2010 роки голова комісії по перевірці розважальних закладів та закладів торгівлі.

В жовтні 2013р прийнятий на посаду майстра залізничного цеху в ККНК «Технобуд-Лафарж».

В серпні 2014р. зважаючи на загострення ситуації на сході, виявив бажання внести свій вклад в захист незалежності і цілісності своєї держави і був мобілізований в третій хвилі до ЗСУ 80-ї АЕМБ м.Львів. 12 серпня серпня 2014р. Прибув на Яворівський полігон де проходив підготовку та перевірку бойового вишкілу і за виконання поставлених завдань та високий досвід був призначений на посаду головного сержанта роти управління.

З листопада 2014 р. був відправлений в зону проведення АТО де проводили бойові завдання по захисту Донецького аеропорту. При виконанні бойового завдання під час оборони нового терміналу Донецького аеропорту в ході бою 16.01.15р. із силами НЗФ "ДНР" отримав два поранення і 18.01.15р. був вивезений з аеропорту.

За бойові заслуги командуванням Генерального штабу ЗСУ був нагороджений 18.08.15 р. нагрудним знаком АТО. Наказом президента України за № 461/2015р. нагороджений 24.08.15р. орденом «За мужність» 3-ого ступеня. А 04.09.2015р. Повітряні Сили ЗСУ нагородили знаком «За оборону Донецького аеропорту»

На загальних зборах Г.О. Спілки ветеранів АТО Сарненщини обраний 13.06.2015р. головою цієї організації і очолюю по теперішній час.

Представницького мандату не маю.

Адреса проживання: Рівненська обл.. Сарненський р/н., смт. Клесів, вул. Шкільна 82 кв. 22.

Я та мої рідні судимості не маємо.

Контактні телефони: 0952588472, 0960153047.