2021 рік

- Публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету Клесівської селищної ради Сарненського району за 2021 рік:

Частина 1;

Частина 2;

Частина 3;

Частина 4;

-№880 "Про звіт щодо виконання селищного бюджету за 2021 рік"

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Доходи

-№7 "Про звіт начальника Фінансового відділу Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Катерини БОНДАР щодо  виконання селищного бюджету    за 2021 рік"

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Доходи

-№196 "Про звіт начальника Фінансового відділу Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Бондар К.М. щодо  виконання селищного бюджету    за 9 місяців 2021 року"

Доходи

-№132 "Про звіт начальника Фінансового відділу Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Бондар К.М. щодо  виконання селищного бюджету    за I півріччя 2021 року"

Видатки;

Доходи.

-№71 "Про звіт начальника Фінансового відділу Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Бондар К.М. щодо  виконання селищного бюджету    за I квартал 2021 року"

Видатки;

Доходи.

-№43 "Про  здійснення перерозподілу бюджетних призначень  на 2021 рік"

Додаток

-Публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету Клесівської селищної ради Сарненського району за 2020 рік;

- Інформація про виконання бюджету Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області за 2020 рік:  Видатки:Доходи;Спеціальний фонд;Загальний фонд.

-№5 "Про звіт начальника Фінансового відділу Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Бондар К.М. щодо  виконання селищного бюджету    за 2020 рік"

Доходи

-№195 "Про звіт щодо виконання селищного бюджету за 2020 рік"